Bomba marketingowa! A może… bombka?

Zaznaczenie swojej obecności w okresie świątecznym – szczególnie, gdy staramy się wpisać z marketingiem w ten wyjątkowy okres, musi być bardzo przemyślane. Nie da się tego realizować bez odpowiednich narzędzi reklamowych. Powszechne w polskiej tradycji okresu Bożego Narodzenia oraz okresu poprzedzającego jest wręczanie sobie upominków. Z reguły obdarowujemy się w gronie swoich najbliższych. Może, uderzenie w świąteczne tony, atmosferę tego okresu i wykorzystanie wyjątkowego potencjału emocjonalnego jest dobrym sposobem na reklamowanie się?

Prawdziwa bomb(k)a reklamowa!

W tym wyjątkowym okresie każdy przygotowujący bombki choinkowe producent ma pełne ręce roboty – szczególnie, gdy chodzi o bombki ręcznie wydmuchiwane i malowane przy użyciu farbki i pędzelka. Są one chętnie wykorzystywane jako eleganckie i urocze upominki z okazji Bożego Narodzenia. Dlaczego, więc nie wykorzystać ich dla celów reklamowych? Praktycznie każdy producent bombek choinkowych będzie w stanie przygotować dla nas specjalną linię bombek, wiszących figurek, ozdób sygnowanych logiem naszej firmy – również, z możliwością umieszczenia na nich życzeń świątecznych! Reklamy świąteczne mają zwykle na celu zachęcenie ludzi do wydawania jak największych ilości pieniędzy w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie. Idealnym sposobem na wyróżnienie się jest podarowanie klientowi eleganckiej bombki choinkowej oraz liścika z życzeniami.

W ten sposób można wyraźnie zaznaczyć swoją obecność w tym „magicznym okresie” oraz przedstawić swoją firmę, jako kontrę wobec całej bożonarodzeniowej gorączki zakupowej. Taki prezent świąteczny na pewno będzie pozytywnie i ciepło przyjęty – okaże się również wyjątkowy, gdyż niewiele osób otrzymuje upominki świąteczne od de facto obcych.

Każdy producent bombek choinkowych jest w stanie przygotować indywidualną linię ręcznie wytworzonych i pakowanych w eleganckie pudełka baniek, które mogą być następnie wysyłane przez nas niektórym klientom.

własna bombka

Jak wykonane mogą być bombki choinkowe?

Istnieje wiele technik malowania/zdobienia bombek choinkowych, do najbardziej popularnych zalicza się:

  • Sitodruk,
  • Druk tamponowy,
  • Naklejki z żywicy epoksydowej,
  • Szlif piaskowy,
  • Ręczne malowanie,

Wszystkie powyższe techniki pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości nadruków reklamowych na bombkach, które wykorzystać można w roli świątecznych upominków. Warto wybrać tego rodzaju rozwiązania marketingowe i postawić na naprawdę sprawdzone formy reklamy już dzisiaj! Takie rozwiązania na pewno wpłyną pozytywnie na postrzeganie naszej marki wśród klientów.